245 000 €
3551 €/m²
Property 65438 photo 1
Property 65438 photo 2
Property 65438 photo 3
Property 65438 photo 4
Property 65438 photo 5
Property 65438 photo 6
Property 65438 photo 7
Property 65438 photo 8
Property 65438 photo 9
Property 65438 photo 10
Property 65438 photo 11
Property 65438 photo 12
Property 65438 photo 13
Property 65438 photo 14
Property 65438 photo 15
Property 65438 photo 16
Property 65438 photo 17
Property 65438 photo 18
Property 65438 photo 19
Property 65438 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 64835
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65784
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod obiektowy 65229
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod obiektowy 65303
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod obiektowy 65048
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 65919
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 65944
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65243
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera