950 000 €
12179 €/m²
Property 60124 photo 1
Property 60124 photo 2
Property 60124 photo 3
Property 60124 photo 4
Property 60124 photo 5
Property 60124 photo 6
Property 60124 photo 7
Property 60124 photo 8
Property 60124 photo 9
Property 60124 photo 10
Property 60124 photo 11
Property 60124 photo 12
Property 60124 photo 13
Property 60124 photo 14
Property 60124 photo 15
Property 60124 photo 16
Property 60124 photo 17
Property 60124 photo 18
Property 60124 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 67 km

Sprzedaż
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 23706
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 000 000 € 950 000 € 2199 €/m²
  • Kod obiektowy 27059
  • Metry kw. 432 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
900 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 37962
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Kod obiektowy 43802
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 52962
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Wyłączny Sprzedaż
910 000 € 6691 €/m²
  • Kod obiektowy 62079
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
920 000 € 8070 €/m²
  • Kod obiektowy 64076
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
949 000 € 2497 €/m²
  • Kod obiektowy 65546
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera