285 000 €
4597 €/m²
Property 60126 photo 1
Property 60126 photo 2
Property 60126 photo 3
Property 60126 photo 4
Property 60126 photo 5
Property 60126 photo 6
Property 60126 photo 7
Property 60126 photo 8
Property 60126 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 62 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się zParter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Semi-first floor się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 1635 €/m²
  • Kod obiektowy 57302
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60086
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 4596 €/m²
  • Kod obiektowy 60126
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
302 000 € 4575 €/m²
  • Kod obiektowy 60127
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
304 000 € 4606 €/m²
  • Kod obiektowy 60128
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod obiektowy 65008
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 4202 €/m²
  • Kod obiektowy 65241
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 65399
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 65400
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 65422
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera