180 000 €
2338 €/m²
Property 60136 photo 1
Property 60136 photo 2
Property 60136 photo 3
Property 60136 photo 4
Property 60136 photo 5
Property 60136 photo 6
Property 60136 photo 7
Property 60136 photo 8
Property 60136 photo 9
Property 60136 photo 10
Property 60136 photo 11

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2015
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 660 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65091
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod obiektowy 63006
  • Metry kw. 31 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod obiektowy 65408
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod obiektowy 65593
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 62961
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod obiektowy 64885
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63508
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod obiektowy 62805
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera