265 000 €
7361 €/m²
Property 60154 photo 1
Property 60154 photo 2
Property 60154 photo 3
Property 60154 photo 4
Property 60154 photo 5
Property 60154 photo 6
Property 60154 photo 7
Property 60154 photo 8
Property 60154 photo 9
Property 60154 photo 10
Property 60154 photo 11
Property 60154 photo 12
Property 60154 photo 13
Property 60154 photo 14
Property 60154 photo 15
Property 60154 photo 16
Property 60154 photo 17
Property 60154 photo 18
Property 60154 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod obiektowy 63013
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod obiektowy 63014
  • Metry kw. 44 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod obiektowy 63015
  • Metry kw. 19 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 63021
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 3918 €/m²
  • Kod obiektowy 63032
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod obiektowy 63053
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 3368 €/m²
  • Kod obiektowy 63153
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod obiektowy 63306
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
295 000 € 3390 €/m²
  • Kod obiektowy 63307
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod obiektowy 63313
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera