275 000 € 270 000 €
4030 €/m²
Property 63992 photo 1
Property 63992 photo 2
Property 63992 photo 3
Property 63992 photo 4
Property 63992 photo 5
Property 63992 photo 6
Property 63992 photo 7
Property 63992 photo 8
Property 63992 photo 9
Property 63992 photo 10
Property 63992 photo 11
Property 63992 photo 12
Property 63992 photo 13
Property 63992 photo 14
Property 63992 photo 15
Property 63992 photo 16
Property 63992 photo 17
Property 63992 photo 18
Property 63992 photo 19
Property 63992 photo 20
Property 63992 photo 21
Property 63992 photo 22
Property 63992 photo 23
Property 63992 photo 24
Property 63992 photo 25
Property 63992 photo 26
Property 63992 photo 27
Property 63992 photo 28
Property 63992 photo 29
Property 63992 photo 30
Property 63992 photo 31
Property 63992 photo 32

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2018
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 62803
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod obiektowy 62805
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod obiektowy 62959
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod obiektowy 62960
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 62961
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod obiektowy 62967
  • Metry kw. 32 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod obiektowy 63006
  • Metry kw. 31 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 63009
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod obiektowy 63015
  • Metry kw. 19 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod obiektowy 63313
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera