260 000 €
7222 €/m²
Property 60155 photo 1
Property 60155 photo 2
Property 60155 photo 3
Property 60155 photo 4
Property 60155 photo 5
Property 60155 photo 6
Property 60155 photo 7
Property 60155 photo 8
Property 60155 photo 9
Property 60155 photo 10
Property 60155 photo 11
Property 60155 photo 12
Property 60155 photo 13
Property 60155 photo 14
Property 60155 photo 15
Property 60155 photo 16
Property 60155 photo 17
Property 60155 photo 18
Property 60155 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 5
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 57469
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 2476 €/m²
  • Kod obiektowy 57470
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 57476
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 2577 €/m²
  • Kod obiektowy 57508
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 57563
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 2783 €/m²
  • Kod obiektowy 57681
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4464 €/m²
  • Kod obiektowy 57690
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 57707
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 3529 €/m²
  • Kod obiektowy 57748
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 57843
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera