280 000 €
7778 €/m²
Property 64277 photo 1
Property 64277 photo 2
Property 64277 photo 3
Property 64277 photo 4
Property 64277 photo 5
Property 64277 photo 6
Property 64277 photo 7
Property 64277 photo 8
Property 64277 photo 9
Property 64277 photo 10
Property 64277 photo 11
Property 64277 photo 12
Property 64277 photo 13
Property 64277 photo 14
Property 64277 photo 15
Property 64277 photo 16
Property 64277 photo 17
Property 64277 photo 18
Property 64277 photo 19
Property 64277 photo 20
Property 64277 photo 21
Property 64277 photo 22
Property 64277 photo 23
Property 64277 photo 24
Property 64277 photo 25

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1971
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 4600 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod obiektowy 42737
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
305 000 € 3910 €/m²
  • Kod obiektowy 42738
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 45899
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 3620 €/m²
  • Kod obiektowy 46693
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 47421
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 48546
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
317 000 € 3302 €/m²
  • Kod obiektowy 48749
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 49860
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod obiektowy 50913
  • Metry kw. 118 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
295 000 € 1787 €/m²
  • Kod obiektowy 51778
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera