265 000 €
6023 €/m²
Property 60156 photo 1
Property 60156 photo 2
Property 60156 photo 3
Property 60156 photo 4
Property 60156 photo 5
Property 60156 photo 6
Property 60156 photo 7
Property 60156 photo 8
Property 60156 photo 9
Property 60156 photo 10
Property 60156 photo 11
Property 60156 photo 12
Property 60156 photo 13
Property 60156 photo 14
Property 60156 photo 15
Property 60156 photo 16
Property 60156 photo 17
Property 60156 photo 18
Property 60156 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
385 000 € 5746 €/m²
  • Kod obiektowy 51489
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 51563
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
248 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 51568
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
295 000 € 1787 €/m²
  • Kod obiektowy 51778
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 5092 €/m²
  • Kod obiektowy 51849
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 3082 €/m²
  • Kod obiektowy 52255
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 52279
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod obiektowy 52421
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4482 €/m²
  • Kod obiektowy 52456
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3089 €/m²
  • Kod obiektowy 52946
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera