230 000 €
3239 €/m²
Property 65778 photo 1
Property 65778 photo 2
Property 65778 photo 3
Property 65778 photo 4
Property 65778 photo 5
Property 65778 photo 6
Property 65778 photo 7
Property 65778 photo 8
Property 65778 photo 9
Property 65778 photo 10
Property 65778 photo 11
Property 65778 photo 12
Property 65778 photo 13
Property 65778 photo 14
Property 65778 photo 15
Property 65778 photo 16
Property 65778 photo 17
Property 65778 photo 18
Property 65778 photo 19
Property 65778 photo 20
Property 65778 photo 21
Property 65778 photo 22

Details

  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 9200 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 64277
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod obiektowy 64504
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod obiektowy 64603
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod obiektowy 64722
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 64821
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod obiektowy 64830
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 64835
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod obiektowy 64932
  • Metry kw. 32 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 64940
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 64942
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera