Zastrzeżony
265 000 €
6795 €/m²
Property 60160 photo 1
Property 60160 photo 2
Property 60160 photo 3
Property 60160 photo 4
Property 60160 photo 5
Property 60160 photo 6
Property 60160 photo 7
Property 60160 photo 8
Property 60160 photo 9
Property 60160 photo 10
Property 60160 photo 11
Property 60160 photo 12
Property 60160 photo 13
Property 60160 photo 14
Property 60160 photo 15
Property 60160 photo 16
Property 60160 photo 17
Property 60160 photo 18
Property 60160 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2008
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 12056
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 4147 €/m²
  • Kod obiektowy 12804
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
273 000 € 2149 €/m²
  • Kod obiektowy 12810
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod obiektowy 15142
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 3375 €/m²
  • Kod obiektowy 20421
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3888 €/m²
  • Kod obiektowy 22550
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
375 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 34022
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Kod obiektowy 34842
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3118 €/m²
  • Kod obiektowy 35167
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3012 €/m²
  • Kod obiektowy 35804
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera