255 000 €
7727 €/m²
Property 60161 photo 1
Property 60161 photo 2
Property 60161 photo 3
Property 60161 photo 4
Property 60161 photo 5
Property 60161 photo 6
Property 60161 photo 7
Property 60161 photo 8
Property 60161 photo 9
Property 60161 photo 10
Property 60161 photo 11
Property 60161 photo 12
Property 60161 photo 13
Property 60161 photo 14
Property 60161 photo 15
Property 60161 photo 16
Property 60161 photo 17
Property 60161 photo 18
Property 60161 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 56074
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
336 000 € 4048 €/m²
  • Kod obiektowy 56251
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
342 000 € 4120 €/m²
  • Kod obiektowy 56252
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
347 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 56253
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
351 000 € 4443 €/m²
  • Kod obiektowy 56254
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 56341
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
258 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 56381
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
240 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 56501
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2905 €/m²
  • Kod obiektowy 56511
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 56522
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera