220 000 €
2716 €/m²
Property 60192 photo 1
Property 60192 photo 2
Property 60192 photo 3
Property 60192 photo 4
Property 60192 photo 5

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1990
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1600 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 4390 €/m²
  • Kod obiektowy 65309
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod obiektowy 65594
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
205 000 € 2383 €/m²
  • Kod obiektowy 63980
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod obiektowy 65358
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 64277
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod obiektowy 66012
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod obiektowy 65319
  • Metry kw. 34 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 3265 €/m²
  • Kod obiektowy 65250
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera