76 000 €
13 €/m²
Property 6020 photo 1
Property 6020 photo 2
Property 6020 photo 3
Property 6020 photo 4
Property 6020 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 27000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 130 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Evii. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
75 000 € 149 €/m²
  • Kod obiektowy 6228
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6544
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 6546
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 6548
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera