Sprzedaż - Działka 1021 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Agios Nikolaos
20 000 €
19 €/m²
Property 60205 photo 1
Property 60205 photo 2
Property 60205 photo 3
Property 60205 photo 4
Property 60205 photo 5
Property 60205 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 72 km

Opis

Na sprzedaż Działka1021 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). The land is not buildable. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
25 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 24190
  • Metry kw. 3344 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
20 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 60205
  • Metry kw. 1021 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
20 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 37844
  • Metry kw. 376 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
25 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 60764
  • Metry kw. 2803 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
19 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 48310
  • Metry kw. 337 m²
  • Odległość do plaży 450 m

Subskrypcja newslettera