175 000 €
3365 €/m²
Property 60289 photo 1
Property 60289 photo 2
Property 60289 photo 3
Property 60289 photo 4
Property 60289 photo 5
Property 60289 photo 6
Property 60289 photo 7
Property 60289 photo 8
Property 60289 photo 9
Property 60289 photo 10
Property 60289 photo 11
Property 60289 photo 12
Property 60289 photo 13
Property 60289 photo 14
Property 60289 photo 15
Property 60289 photo 16
Property 60289 photo 17
Property 60289 photo 18
Property 60289 photo 19
Property 60289 photo 20

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2000
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5500 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod obiektowy 66134
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod obiektowy 64885
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 63009
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod obiektowy 65778
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 66092
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod obiektowy 65111
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 66015
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 3773 €/m²
  • Kod obiektowy 65220
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 60552
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera