185 000 €
2434 €/m²
Property 60318 photo 1
Property 60318 photo 2
Property 60318 photo 3
Property 60318 photo 4
Property 60318 photo 5
Property 60318 photo 6
Property 60318 photo 7
Property 60318 photo 8
Property 60318 photo 9

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1982
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Winda
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod obiektowy 65359
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 66015
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod obiektowy 64885
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod obiektowy 66134
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 66044
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod obiektowy 63015
  • Metry kw. 19 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 66092
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod obiektowy 63932
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera