180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod obiektowy 60897
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 66044
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod obiektowy 65364
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 62961
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 66092
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod obiektowy 62802
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod obiektowy 65117
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 62243
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 66037
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera