580 000 €
5524 €/m²
Property 60369 photo 1
Property 60369 photo 2
Property 60369 photo 3
Property 60369 photo 4

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera basen komunalny, kominek, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60364
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod obiektowy 58961
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 64856
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod obiektowy 57679
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod obiektowy 65460
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
560 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 53010
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
695 000 € 5696 €/m²
  • Kod obiektowy 65652
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera