225 000 € 175 000 €
4070 €/m²
Property 60384 photo 1
Property 60384 photo 2
Property 60384 photo 3
Property 60384 photo 4
Property 60384 photo 5
Property 60384 photo 6
Property 60384 photo 7
Property 60384 photo 8
Property 60384 photo 9
Property 60384 photo 10
Property 60384 photo 11
Property 60384 photo 12
Property 60384 photo 13
Property 60384 photo 14
Property 60384 photo 15
Property 60384 photo 16
Property 60384 photo 17
Property 60384 photo 18

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
315 000 € 4200 €/m²
  • Kod obiektowy 65578
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65252
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 65274
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod obiektowy 65303
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod obiektowy 64603
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65766
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63508
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod obiektowy 65217
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod obiektowy 65689
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera