320 000 €
3556 €/m²
Property 60397 photo 1
Property 60397 photo 2
Property 60397 photo 3
Property 60397 photo 4
Property 60397 photo 5
Property 60397 photo 6
Property 60397 photo 7
Property 60397 photo 8
Property 60397 photo 9
Property 60397 photo 10
Property 60397 photo 11
Property 60397 photo 12
Property 60397 photo 13

Details

  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8300 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 90 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65350
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod obiektowy 65026
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65766
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod obiektowy 64140
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 63668
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 500 € 6353 €/m²
  • Kod obiektowy 63008
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod obiektowy 65299
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod obiektowy 64932
  • Metry kw. 32 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 65939
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod obiektowy 65297
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera