85 000 €
1308 €/m²
Property 60610 photo 1
Property 60610 photo 2
Property 60610 photo 3
Property 60610 photo 4
Property 60610 photo 5
Property 60610 photo 6
Property 60610 photo 7
Property 60610 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1975
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 1410 €/m²
  • Kod obiektowy 4152
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod obiektowy 65390
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod obiektowy 65453
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 65572
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 65693
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod obiektowy 65708
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
87 000 € 3782 €/m²
  • Kod obiektowy 65744
  • Metry kw. 23 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 4350 €/m²
  • Kod obiektowy 65745
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 3480 €/m²
  • Kod obiektowy 65779
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod obiektowy 65849
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera