115 000 €
1917 €/m²
Property 65777 photo 1
Property 65777 photo 2
Property 65777 photo 3
Property 65777 photo 4
Property 65777 photo 5
Property 65777 photo 6
Property 65777 photo 7
Property 65777 photo 8
Property 65777 photo 9
Property 65777 photo 10
Property 65777 photo 11
Property 65777 photo 12
Property 65777 photo 13
Property 65777 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1976
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na Semi-first floor piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 64640
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod obiektowy 64641
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 64657
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 64658
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 64753
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod obiektowy 64761
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64848
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod obiektowy 64870
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 64912
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
128 000 € 2560 €/m²
  • Kod obiektowy 64929
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera