Sprzedaż - Działka 18000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
55 000 €
3 €/m²
Property 60745 photo 1
Property 60745 photo 2
Property 60745 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka18000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 32227
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
45 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 45583
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 4700 m
Sprzedaż
75 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5448
  • Metry kw. 2008 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
65 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 4343
  • Metry kw. 2250 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 234 €/m²
  • Kod obiektowy 30551
  • Metry kw. 256 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
60 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 9548
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
75 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 9414
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
58 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 36483
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 60541
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
65 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 23719
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera