450 000 € 425 000 €
3346 €/m²
Property 60761 photo 1
Property 60761 photo 2
Property 60761 photo 3
Property 60761 photo 4
Property 60761 photo 5
Property 60761 photo 6
Property 60761 photo 7
Property 60761 photo 8
Property 60761 photo 9
Property 60761 photo 10
Property 60761 photo 11
Property 60761 photo 12
Property 60761 photo 13
Property 60761 photo 14
Property 60761 photo 15
Property 60761 photo 16
Property 60761 photo 17
Property 60761 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1991
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 990 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Sprzedaż
450 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 60250
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
450 000 € 425 000 € 3346 €/m²
  • Kod obiektowy 60761
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 2073 €/m²
  • Kod obiektowy 63074
  • Metry kw. 217 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
570 000 € 550 000 € 2696 €/m²
  • Kod obiektowy 63461
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 385 000 € 2566 €/m²
  • Kod obiektowy 64875
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera