450 000 €
2074 €/m²
Property 63074 photo 1
Property 63074 photo 2
Property 63074 photo 3
Property 63074 photo 4
Property 63074 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 6
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 200 m

Usługi

  • Access
  • Luksusowy Dom
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 217 metrów kwadratów w Kavali. Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 60250
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
450 000 € 425 000 € 3346 €/m²
  • Kod obiektowy 60761
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 2073 €/m²
  • Kod obiektowy 63074
  • Metry kw. 217 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
570 000 € 550 000 € 2696 €/m²
  • Kod obiektowy 63461
  • Metry kw. 204 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 385 000 € 2566 €/m²
  • Kod obiektowy 64875
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera