420 000 €
5000 €/m²
Property 60866 photo 1
Property 60866 photo 2
Property 60866 photo 3
Property 60866 photo 4
Property 60866 photo 5
Property 60866 photo 6
Property 60866 photo 7
Property 60866 photo 8
Property 60866 photo 9
Property 60866 photo 10
Property 60866 photo 11
Property 60866 photo 12
Property 60866 photo 13
Property 60866 photo 14
Property 60866 photo 15
Property 60866 photo 16
Property 60866 photo 17
Property 60866 photo 18
Property 60866 photo 19
Property 60866 photo 20
Property 60866 photo 21
Property 60866 photo 22
Property 60866 photo 23
Property 60866 photo 24
Property 60866 photo 25
Property 60866 photo 26
Property 60866 photo 27
Property 60866 photo 28
Property 60866 photo 29
Property 60866 photo 30
Property 60866 photo 31
Property 60866 photo 32
Property 60866 photo 33
Property 60866 photo 34
Property 60866 photo 35
Property 60866 photo 36
Property 60866 photo 37
Property 60866 photo 38
Property 60866 photo 39
Property 60866 photo 40
Property 60866 photo 41
Property 60866 photo 42
Property 60866 photo 43
Property 60866 photo 44
Property 60866 photo 45
Property 60866 photo 46
Property 60866 photo 47
Property 60866 photo 48
Property 60866 photo 49

Details

  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 1 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
565 000 € 5044 €/m²
  • Kod obiektowy 60732
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
440 000 € 5116 €/m²
  • Kod obiektowy 60765
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
420 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 60866
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4651 €/m²
  • Kod obiektowy 60951
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
505 000 € 6011 €/m²
  • Kod obiektowy 61098
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
400 000 € 4761 €/m²
  • Kod obiektowy 61160
  • Metry kw. 84 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
385 000 € 4476 €/m²
  • Kod obiektowy 61162
  • Metry kw. 86 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
555 000 € 4549 €/m²
  • Kod obiektowy 61164
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 4345 €/m²
  • Kod obiektowy 63196
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
505 000 € 4508 €/m²
  • Kod obiektowy 63199
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera