2 100 000 € 1 900 000 €
2474 €/m²
Property 60876 photo 1
Property 60876 photo 2
Property 60876 photo 3
Property 60876 photo 4
Property 60876 photo 5
Property 60876 photo 6
Property 60876 photo 7
Property 60876 photo 8
Property 60876 photo 9
Property 60876 photo 10
Property 60876 photo 11
Property 60876 photo 12
Property 60876 photo 13
Property 60876 photo 14
Property 60876 photo 15
Property 60876 photo 16
Property 60876 photo 17
Property 60876 photo 18
Property 60876 photo 19
Property 60876 photo 20
Property 60876 photo 21
Property 60876 photo 22
Property 60876 photo 23
Property 60876 photo 24
Property 60876 photo 25
Property 60876 photo 26
Property 60876 photo 27
Property 60876 photo 28
Property 60876 photo 29

Details

  • Rok budowy: 2021
  • Liczba pokoi: 18
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 8
  • Bathrooms: 11
  • Bedrooms: 12
  • WCs: 14
  • Odległość do morza: 6700 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 768 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 8 pięter. Piwnica się z jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Piąte piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Szóste piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Kod obiektowy 60032
  • Metry kw. 1180 m²
  • Odległość do plaży 7400 m
Sprzedaż
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Kod obiektowy 11421
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Kod obiektowy 45087
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 925 €/m²
  • Kod obiektowy 60954
  • Metry kw. 1836 m²
  • Rooms 16
Sprzedaż
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Kod obiektowy 32637
  • Metry kw. 320 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod obiektowy 36000
  • Metry kw. 918 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Kod obiektowy 37389
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Kod obiektowy 34201
  • Metry kw. 935 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Kod obiektowy 43955
  • Metry kw. 1956 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 35593
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera