290 000 €
3625 €/m²
Property 61388 photo 1
Property 61388 photo 2
Property 61388 photo 3
Property 61388 photo 4
Property 61388 photo 5
Property 61388 photo 6
Property 61388 photo 7
Property 61388 photo 8
Property 61388 photo 9
Property 61388 photo 10
Property 61388 photo 11
Property 61388 photo 12
Property 61388 photo 13

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 60618
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 61388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 3300 €/m²
  • Kod obiektowy 63502
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod obiektowy 63512
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 63968
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
375 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 65538
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera