250 000 €
5000 €/m²
Property 66114 photo 1
Property 66114 photo 2
Property 66114 photo 3
Property 66114 photo 4
Property 66114 photo 5
Property 66114 photo 6
Property 66114 photo 7
Property 66114 photo 8
Property 66114 photo 9
Property 66114 photo 10
Property 66114 photo 11
Property 66114 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 206 km

Usługi

  • Parking
  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 60618
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61375
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 61388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 3300 €/m²
  • Kod obiektowy 63502
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod obiektowy 63512
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 63968
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 66114
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera