310 000 €
2331 €/m²
Property 61464 photo 1
Property 61464 photo 2
Property 61464 photo 3
Property 61464 photo 4
Property 61464 photo 5
Property 61464 photo 6
Property 61464 photo 7
Property 61464 photo 8
Property 61464 photo 9
Property 61464 photo 10
Property 61464 photo 11
Property 61464 photo 12
Property 61464 photo 13
Property 61464 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 380 m
  • Odległość od lotniska: 205 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 133 metrów kwadratów na Evii. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 2150 €/m²
  • Kod obiektowy 6827
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 5199
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65780
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
255 000 € 1758 €/m²
  • Kod obiektowy 65969
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
336 000 € 1623 €/m²
  • Kod obiektowy 5159
  • Metry kw. 207 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
310 000 € 2330 €/m²
  • Kod obiektowy 61464
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 3583 €/m²
  • Kod obiektowy 6179
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera