Sprzedaż - Działka 3800 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
300 000 €
78 €/m²
Property 6149 photo 1
Property 6149 photo 2
Property 6149 photo 3
Property 6149 photo 4
Property 6149 photo 5
Property 6149 photo 6
Property 6149 photo 7
Property 6149 photo 8
Property 6149 photo 9
Property 6149 photo 10
Property 6149 photo 11
Property 6149 photo 12
Property 6149 photo 13
Property 6149 photo 14
Property 6149 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 27,6 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka3800 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 100 metrów kwadratowych.

Na sprzedaż działka o powierzchni 3800 mkw ze starym domkiem o powierzchni 100 mkw w rejonie Halikounas, zaledwie kilkaset metrów od długiej piaszczystej plaży.

Wydane pozwolenie opiewało na 200 mkw., więc istnieje możliwość remontu domu i wybudowania 100 mkw.

Teren jest płaski, znajduje się przy drodze prowadzącej na plażę.

Lokalizacja