499 000 €
3616 €/m²
Property 61603 photo 1
Property 61603 photo 2
Property 61603 photo 3
Property 61603 photo 4
Property 61603 photo 5
Property 61603 photo 6
Property 61603 photo 7
Property 61603 photo 8
Property 61603 photo 9
Property 61603 photo 10
Property 61603 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 44007
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56920
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod obiektowy 54643
  • Metry kw. 223 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
630 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 65284
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod obiektowy 56919
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera