700 000 € 550 000 €
2750 €/m²
Property 54729 photo 1
Property 54729 photo 2
Property 54729 photo 3
Property 54729 photo 4
Property 54729 photo 5
Property 54729 photo 6
Property 54729 photo 7
Property 54729 photo 8
Property 54729 photo 9
Property 54729 photo 10
Property 54729 photo 11
Property 54729 photo 12
Property 54729 photo 13
Property 54729 photo 14
Property 54729 photo 15
Property 54729 photo 16
Property 54729 photo 17
Property 54729 photo 18
Property 54729 photo 19
Property 54729 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1992
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość od lotniska: 81 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 200 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera kominek, basen, parking, ogród, grill.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
587 000 € 3668 €/m²
  • Kod obiektowy 42645
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 37830
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
695 000 € 2227 €/m²
  • Kod obiektowy 49459
  • Metry kw. 312 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera