155 000 €
6739 €/m²
Property 61678 photo 1
Property 61678 photo 2
Property 61678 photo 3
Property 61678 photo 4
Property 61678 photo 5
Property 61678 photo 6
Property 61678 photo 7

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1987
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 5850 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod obiektowy 63265
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 1987 €/m²
  • Kod obiektowy 63391
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 3658 €/m²
  • Kod obiektowy 63762
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 64864
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
163 000 € 3622 €/m²
  • Kod obiektowy 64885
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65091
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod obiektowy 65111
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod obiektowy 65166
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65227
  • Metry kw. 48 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod obiektowy 65272
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera