385 000 €
4425 €/m²
Property 61691 photo 1
Property 61691 photo 2
Property 61691 photo 3
Property 61691 photo 4
Property 61691 photo 5
Property 61691 photo 6
Property 61691 photo 7
Property 61691 photo 8
Property 61691 photo 9
Property 61691 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 226 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Sprzedaż
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod obiektowy 61995
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod obiektowy 62338
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod obiektowy 63043
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod obiektowy 64933
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod obiektowy 64934
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod obiektowy 65952
  • Metry kw. 129 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera