335 000 €
5492 €/m²
Property 63910 photo 1
Property 63910 photo 2
Property 63910 photo 3
Property 63910 photo 4
Property 63910 photo 5
Property 63910 photo 6
Property 63910 photo 7
Property 63910 photo 8
Property 63910 photo 9
Property 63910 photo 10
Property 63910 photo 11
Property 63910 photo 12
Property 63910 photo 13
Property 63910 photo 14
Property 63910 photo 15
Property 63910 photo 16
Property 63910 photo 17
Property 63910 photo 18

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56376
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2542 €/m²
  • Kod obiektowy 56377
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod obiektowy 56907
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod obiektowy 56909
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod obiektowy 57656
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 4461 €/m²
  • Kod obiektowy 61390
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Wyłączny Sprzedaż
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod obiektowy 61691
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 61692
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61840
  • Metry kw. 1732 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera