375 000 €
5515 €/m²
Property 61692 photo 1
Property 61692 photo 2
Property 61692 photo 3
Property 61692 photo 4
Property 61692 photo 5
Property 61692 photo 6
Property 61692 photo 7
Property 61692 photo 8
Property 61692 photo 9
Property 61692 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 226 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Sprzedaż
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 50278
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod obiektowy 61995
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod obiektowy 56909
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61840
  • Metry kw. 1732 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod obiektowy 65952
  • Metry kw. 129 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod obiektowy 61960
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod obiektowy 56376
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod obiektowy 64934
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera