375 000 €
5515 €/m²
Property 61692 photo 1
Property 61692 photo 2
Property 61692 photo 3
Property 61692 photo 4
Property 61692 photo 5
Property 61692 photo 6
Property 61692 photo 7
Property 61692 photo 8
Property 61692 photo 9
Property 61692 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 226 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Sprzedaż
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod obiektowy 56907
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod obiektowy 56909
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod obiektowy 57656
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 4
Wyłączny Sprzedaż
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod obiektowy 61691
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
375 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 61692
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod obiektowy 61995
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera