340 000 €
5965 €/m²
Property 63899 photo 1
Property 63899 photo 2
Property 63899 photo 3
Property 63899 photo 4
Property 63899 photo 5
Property 63899 photo 6
Property 63899 photo 7
Property 63899 photo 8
Property 63899 photo 9
Property 63899 photo 10
Property 63899 photo 11
Property 63899 photo 12
Property 63899 photo 13
Property 63899 photo 14
Property 63899 photo 15
Property 63899 photo 16
Property 63899 photo 17
Property 63899 photo 18
Property 63899 photo 19
Property 63899 photo 20
Property 63899 photo 21

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Sprzedaż
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod obiektowy 62338
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod obiektowy 63043
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 63322
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod obiektowy 64933
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod obiektowy 64934
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod obiektowy 65952
  • Metry kw. 129 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera