1 600 000 €
1481 €/m²
Property 61717 photo 1
Property 61717 photo 2
Property 61717 photo 3
Property 61717 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 14250 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 1080 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Kod obiektowy 36000
  • Metry kw. 918 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 58534
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 35593
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Kod obiektowy 62169
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 7600 m
Sprzedaż
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 63785
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 4750 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 42693
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod obiektowy 41086
  • Metry kw. 843 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
1 400 000 € 3763 €/m²
  • Kod obiektowy 33630
  • Metry kw. 372 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Kod obiektowy 9323
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 3975 €/m²
  • Kod obiektowy 19660
  • Metry kw. 327 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera