1 500 000 €
2500 €/m²
Property 63785 photo 1
Property 63785 photo 2
Property 63785 photo 3
Property 63785 photo 4
Property 63785 photo 5
Property 63785 photo 6
Property 63785 photo 7
Property 63785 photo 8
Property 63785 photo 9
Property 63785 photo 10
Property 63785 photo 11
Property 63785 photo 12
Property 63785 photo 13
Property 63785 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2000
  • Rok remontu: 2022
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Odległość do morza: 4750 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 600 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 3 pięter. Parter się z Pierwsze piętro się z Drugie piętro się z Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera klimatyzacja, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Kod obiektowy 11421
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Kod obiektowy 57343
  • Metry kw. 665 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 56119
  • Metry kw. 810 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 600 000 € 1481 €/m²
  • Kod obiektowy 61717
  • Metry kw. 1080 m²
  • Odległość do plaży 14250 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 23067
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Kod obiektowy 49126
  • Metry kw. 325 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 35593
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 3047 €/m²
  • Kod obiektowy 40591
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 63785
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 4750 m
Sprzedaż
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 46897
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 8500 m

Subskrypcja newslettera