Sprzedaż - Działka 14650 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos Pafos
745 000 €
50 €/m²
Property 61781 photo 1
Property 61781 photo 2
Property 61781 photo 3
Property 61781 photo 4
Property 61781 photo 5

Details

Opis

Na sprzedaż Działka14650 metrów kwadratowych w Pafos.

Lokalizacja