Sprzedaż - Działka 18712 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos Pafos
755 000 €
40 €/m²
Property 61780 photo 1
Property 61780 photo 2
Property 61780 photo 3
Property 61780 photo 4

Details

Opis

Na sprzedaż Działka18712 metrów kwadratowych w Pafos.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 263 €/m²
  • Kod obiektowy 40530
  • Metry kw. 3222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
900 000 €
  • Kod obiektowy 35318
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
740 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 38723
  • Metry kw. 10554 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 32207
  • Metry kw. 3625 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
794 556 € 378 €/m²
  • Kod obiektowy 23403
  • Metry kw. 2102 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
850 000 € 816 €/m²
  • Kod obiektowy 25555
  • Metry kw. 1041 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
950 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 23903
  • Metry kw. 4028 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
825 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 37479
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 1300 m

Subskrypcja newslettera