360 000 €
2880 €/m²
Property 62111 photo 1
Property 62111 photo 2
Property 62111 photo 3
Property 62111 photo 4
Property 62111 photo 5
Property 62111 photo 6
Property 62111 photo 7
Property 62111 photo 8
Property 62111 photo 9
Property 62111 photo 10
Property 62111 photo 11
Property 62111 photo 12
Property 62111 photo 13
Property 62111 photo 14
Property 62111 photo 15
Property 62111 photo 16
Property 62111 photo 17
Property 62111 photo 18
Property 62111 photo 19
Property 62111 photo 20
Property 62111 photo 21
Property 62111 photo 22
Property 62111 photo 23
Property 62111 photo 24
Property 62111 photo 25

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 16000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 125 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, markiza, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61719
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
299 000 € 6361 €/m²
  • Kod obiektowy 62955
  • Metry kw. 47 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
300 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65306
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
515 000 € 4904 €/m²
  • Kod obiektowy 60362
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod obiektowy 60859
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod obiektowy 62550
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 3614 €/m²
  • Kod obiektowy 59801
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod obiektowy 59800
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod obiektowy 61523
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera