349 000 € 287 500 €
3506 €/m²
Property 62168 photo 1
Property 62168 photo 2
Property 62168 photo 3
Property 62168 photo 4
Property 62168 photo 5
Property 62168 photo 6
Property 62168 photo 7
Property 62168 photo 8
Property 62168 photo 9
Property 62168 photo 10
Property 62168 photo 11
Property 62168 photo 12
Property 62168 photo 13
Property 62168 photo 14
Property 62168 photo 15
Property 62168 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Na zapytanie
  • Kod obiektowy 37913
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
349 000 € 1179 €/m²
  • Kod obiektowy 52535
  • Metry kw. 296 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
320 000 € 2962 €/m²
  • Kod obiektowy 56672
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 61785
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
370 000 € 2387 €/m²
  • Kod obiektowy 61805
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 65129
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera