92 000 €
230 €/m²
Property 65635 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 61 km

Opis

Na sprzedaż Działka400 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65633
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60728
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 12724
  • Metry kw. 3900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 60492
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
120 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 4444
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
76 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 59526
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
110 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 30612
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
120 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 39027
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera