1 300 000 € 1 150 000 €
8519 €/m²
Property 62307 photo 1
Property 62307 photo 2
Property 62307 photo 3
Property 62307 photo 4
Property 62307 photo 5
Property 62307 photo 6
Property 62307 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 135 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod obiektowy 38656
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod obiektowy 38662
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod obiektowy 51896
  • Metry kw. 2630 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod obiektowy 57087
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod obiektowy 64114
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod obiektowy 64235
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod obiektowy 64413
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod obiektowy 64496
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Kod obiektowy 65204
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod obiektowy 65347
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera