1 750 000 €
15086 €/m²
Property 64414 photo 1
Property 64414 photo 2
Property 64414 photo 3
Property 64414 photo 4
Property 64414 photo 5
Property 64414 photo 6
Property 64414 photo 7
Property 64414 photo 8

Details

  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 116 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera basen komunalny, klimatyzacja, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod obiektowy 3291
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 100 000 € 6086 €/m²
  • Kod obiektowy 5292
  • Metry kw. 345 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Kod obiektowy 8165
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod obiektowy 49916
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 100 000 € 2560 €/m²
  • Kod obiektowy 50571
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Kod obiektowy 57079
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 57081
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod obiektowy 62309
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod obiektowy 64414
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod obiektowy 64589
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera