Sprzedaż - Działka 15250 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
420 000 €
27 €/m²
Property 63076 photo 1
Property 63076 photo 2
Property 63076 photo 3
Property 63076 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka15250 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 500 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 25612
  • Metry kw. 6616 m²
  • Odległość do plaży 83 m
Sprzedaż
520 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 31677
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 31886
  • Metry kw. 14625 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 32111
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
480 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 33562
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
600 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 35684
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
570 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47057
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
500 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 49057
  • Metry kw. 2704 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
500 000 € 433 €/m²
  • Kod obiektowy 52646
  • Metry kw. 1154 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
600 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 61529
  • Metry kw. 2822 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera